Sklep - kosmetyczka Wejherowo, pedicure 

Sklep


Poduszka pod pięty
Poduszka pod pięty Zabezpiecza wrażliwe pięty. Łagodzi ból wywoływany przez takie dolegliwości jak: ostrogi piętowe, zapalenie kaletki piętowej oraz pękające pięty.

Poduszka przeciw uciskowa na haluks
Poduszka przeciw uciskowa na haluks Poduszka z żelu polimerowego łagodząca ból powodowany przez haluks. Elastyczna nakładka zapewnia ochronę stopy i komfort chodzenia w każdym obuwiu. Doskonale uzupełnia się z nastawiaczem palców stopy.

Poduszka przeciw uciskowa do przedstopia
Poduszka przeciw uciskowa do przedstopia Elastyczna podkładka z żelem polimerowym. Zapewnia komfort chodzenia w każdym obuwiu. Chroni przedstopie przed otarciami i modzelami, uciskami.

Obrączka ochronna do palców stopy
Obrączka ochronna do palców stopy Elastyczna i giętka obrączka do palców stopy z żelu polimerowego. Chroni przed uciskiem. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami.

Nakładka do palców stopy
Nakładka do palców stopy Elastyczna, przyjazna dla palców stopy nakładka z żelu polimerowego. Chroni podrażnioną i uszkodzoną skórę między palcami. Zabezpiecza wrastające paznokcie.

Poduszka przeciw uciskowa na palce młotkowate
Poduszka przeciw uciskowa na palce młotkowate Poduszka z żelu polimerowego. Chroni stopę z palcami młotkowatymi. Elastyczna nakładka chroni stopę, łagodzi ból powodowany przez dolegliwość.

Nastawiacz do palców stopy
Nastawiacz do palców stopy Wkładka wsuwana między palce, odciążająca. Koryguje halluks, chroni skórę z podrażnieniem i niewielkimi ranami. Wskazana dla osób z niewielkimi halluksami.

Obrączki do korekcji palców
Obrączki do korekcji palców Elastyczna i giętka obrączka do palców stopy. Chroni przed uciskiem. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami.

Rozdzielacz do palców stopy
Wkładka wsuwana między palce, odciążająca. Koryguje, chroni skórę, szczególnie przestrzenie między palcami, przed podrażnieniami i niewielkimi ranami.